Franek Kimono - strona oficjalna

Menu

Strona Główna
O Franku Kimono
O Piotrze Fronczewskim
O Andrzeju Korzyńskim
Ciekawostki
Słownik Franka Kimono
Dyskografia
Instrumentarium
Teledyski
Galeria
Plakaty
Teksty Piosenek
Fan Arty
MP3
Księga Go¶ci

O Autorze Storny
Moja Kolekcja
Kontakt
Podziękowania
Linki

Newsletter
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie wpisz swój e-mail:


Do pierwszej płyty Franka Kimono, w latach '80 powstał zaledwie jeden teledysk, promuj±cy utwór "King Bruce Lee Karate Mistrz". Co ciekawe, nie wyst±pił w nim sam Franek Kimono! Była to jedynie kompilacja scen z filmów karate oraz ujęć przedstawiaj±cych małolaty, bawi±ce się na dyskotece w warszawskim klubie Remont. Reżyserem, tego zrealizowanego przez TVP teledysku, był najprawdopodobniej Tadeusz Bro¶. Niestety teledysk nie przetrwał do czasów dzisiejszych.

Jeżeli jeste¶ w posiadaniu jakiegokolwiek materiału video z Frankiem Kimono
z tego okresu lub masz jakie¶ informacje na ten temat, proszę o kontakt.W 1998 roku powstały dwa teledyski promuj±ce płytę Pana Kimono: "Toczy się życie" oraz "Pruszków-Wołomin". Można je obejrzeć tu:

W 1999 roku powstał animowany teledysk do remiksu trzech piosenek Franka Kimono, promuj±cy wznowienie CD pierwszego albumu przez firmę Sony. Można go obejrzeć tu:27 maja 2008 roku miała miejsce premiera teledysku "W aucie", gdzie obok Sokoła i Pono, wyst±pił go¶cinnie Franek Kimono. Można go obejrzeć tu:Franek Kimono - strona oficjalna © 2003-2017 by Kuba P.
Kopiowanie materiałów ze strony bez zgody autora zabronione.
Apel: DJ radiowi i dziennikarze! Podawajcie źródło swoich informacji.
Franek Kimono © 1983-2017 by Andrzej Korzyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.